new_log

Imprezy, Catering, Szkolenia, Pomysł na prezent, Spiżarnia, Imprezy

restauracja

Imprezy

Rocznice, jubileusze, większe i mniejsze święta – czas, który chcemy spędzać z najbliższymi. Pomożemy stworzyć okoliczności, dzięki którym każde święto będzie wyjątkowe. Specjalizujemy się w przygotowaniu imprez okolicznościowych. Menu ustalamy indywidualnie gotowi na propozycje naszych Gości. Organizujemy również dekoracje sali zgodnie z wymaganiami Gości. Oferujemy wykwalifikowaną obsługę oraz miłą atmosferę. To wszystko po to aby uświetnić wyjątkowe chwile. 

Catering

Nasze dania na wynos, z dowozem lub odbiorem własnym. Organizujemy przyjęcia w domu, w ogrodzie, wszędzie tam, gdzie jest to możliwe. Dodatkowo realizujemy zamówienia dla lokalnych firm i władz samorządowych.

Mamy wieloletnie doświadczenie w organizacji cateringu.

Gotowe dania na komunię, urodziny, eventy firmowe, lunche dla pracowników dowozimy do tak dalekich miejscowości jak Opole, Kluczbork, Lubliniec, Praszka, itd.

Szkolenia

Organizujemy szkolenia, konferencje, spotkania firmowe.
Ofertę szkoleń przygotowujemy indywidualnie, według potrzeb i oczekiwań zamawiającego.

Nasze atrakcje to:

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub przez e-mail.

Pomysł na prezent

Jeśli masz problem z prezentem dla kogoś bliskiego, chciałbyś podziękować za udaną współprace, wyrazić wdzięczność, zapraszamy do nas.

Naszą propozycją numer jeden jest VOUCHER kwotowy, który można wykorzystać zarówno w Restauracji Alexandra w Oleśnie oraz w HOTELU & SPA Na Kamieniu. Chętnie pomożemy w wyborze odpowiednich zabiegów SPA, masażu bądź zorganizujemy kolację w naszym lokalu. 

 

Dodatkowo polecamy włoskie wino domu – białe lub czerwone –  w eleganckiej butelce opatrzone etykietą z naszym logo w cenie 60 zł.

Spiżarnia

Jeśli chcesz zabrać smak naszych dań ze sobą do domu oferujemy produkty naszej spiżarni.

W słoikach zamknęliśmy:

Zapraszamy po zapasy!